Elit Süpürgelik - Lake Süpürgelik Elit süpürgelik siz değerli müşterilerine Lake Süpürgelik, Alüminyum Süpürgelik, PVC Süpürgelik, Ahşap Merdiven, Duvar Çıtaları, Lake Kapı imalat ve satışı yapmaktadır. https://www.toptanlakesupurgelik.com/ tr Technical Service Elit Süpürgelik - Lake Süpürgelik İletişim Bilgilerihttps://www.toptanlakesupurgelik.com/iletisim-bilgileri.htmlİletişim Bilgileri ...
]]>
Hakkımızdahttps://www.toptanlakesupurgelik.com/hakkimizda.htmlHakkımızda ...

Lake süpürgelik sektöründe öncü olan ve 2010 yılında kurulan Elit Süpürgelik sektöründe hizmet vermektedir. Bünyemizde Alüminyum Süpürgelik, PVC Süpürgelik, Ahşap Merdiven, Duvar Çıtası, Lake Kapı İmalatı ve satışı ’da yapılmaktadır.

Kendi modellerimiz dışında istenilen model renk ve ölçülerde üretim yapılmaktadır. Uzman montaj ekibimizle siz değerli müşterilerimize montaj desteği vermekteyiz. Mekânlarınız üretmiş olduğumuz ürünlerimizle güzelleşir ve değer kazanır.

Vizyonumuz

Hızlı ve sürekli bir şekilde değişen ve gelişen dünyamızda, faaliyet gösterdiğimiz süpürgelik sektöründe, uzun yıllar neticesinde elde etmiş olduğumuz tecrübemiz sayesinde uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Misyonumuz

Konusunda uzman çalışanlarımız, sahip olduğumuz ileri teknoloji ve bilgi birikimimiz sonucunda oluşturduğumuz kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden ve müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her yönden güven duyulan bir marka olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Temel Değerlerimiz

 • Çözüm odaklı olmak.
 • Müşteri memnuniyetini esas almak.
 • Planlı, programlı ve sistematik çalışmak.
 • Sorunları oluşmadan önlemek.
 • Başarıyı takdir ve çalışmaya teşvik etmek.
 • ‘’Her çalışanımız liderdir’’ anlayışı ile insan kaynaklarımıza güvenmek.
 • Katılımcı bakış açısı ile çalışanların tümü ile ortak hareket etmek.
 • Mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak.
 • Ekip ruhunu benimsemek.
 • Çevreye, topluma ve insanlara karşı duyarlı olmak.
 • Sürekli değişime ayak uydurmak.
 • Yenilikçi anlayışı benimseyerek sürekli değişen ve gelişen dünyayı takip etmek.
 • Sonuç odaklı olmak.
]]>
Uygulamalarımızhttps://www.toptanlakesupurgelik.com/uygulamalarimiz.htmlUygulamalarımız ...
]]>
Lake Kapı Uygulamahttps://www.toptanlakesupurgelik.com/lake-kapi-uygulama.htmlFirmamızın yapmış olduğu Lake Kapı uygulamalarından bazılarını bu alanda görebilirsiniz. ...

Lake Kapı Nedir ?

Lake kapı, firmamızın bünyesinde bulundurduğu CNC aracılığıyla mdf kanat üstüne istenilen motiflerin işlendiği sonrasında tam profesyonel boya hattımızda üzerine lake boyama işleminin belli katman ve ölçülerde işlemden geçirilerek, tam pürüzsüz ve tatmin edici bir görünüm kazandırılmasıyla elde edilir.

Günümüzde tamamen lake kapılardan ziyade lake kanat ve doğal ağaç kaplamalı pervaz ve kasaların birleşiminin oluşturduğu modern kapılar tercih edilmektedir.

Lake Kapı Alırken

Lake kapılar evinize şık, sade ve zarif bir görünüm için mükemmel bir tercih olmasının yanında el ile boya atılan atölye tarzı yerlerden almanızla birlikte cila katmanı farkı olması oldukça yüksektir.  

Fiyat’tan düşürülmek adına ucuz boya ve cilaların seçilmesi, kısa bir süre sonra kapınızda sararmalara yol açmakta, çizilmeler karşısında dayanaksız bir hale getirmektedir.

Özellikle kapı değiştirme sıklığı düşünüldüğünde alınacak kapıların fabrika tipi makine zımparası ve hat cilasından geçirilmesini ön planda tutmanız uzun yıllar hiç bir bozulma yaşamadan kapınızı kullanmanız için oldukça önemlidir.

]]>
Marküteri Parke Uygulamahttps://www.toptanlakesupurgelik.com/markuteri-parke-uygulama.htmlMarküteri parke nedir sorusunun cevabı için şöyle bir yapsak doğru olur sanırım. ...

Marküteri nedir sorusunun cevabı için şöyle bir yapsak doğru olur sanırım.Marküteri sanatı değişik renklerdeki ahşap kaplamaların kesilip iç içe yerleştirilerek boya kullanılmadan ağaçların doğal renkleri ile yapılan bir oyma sanatıdır.
Bu sanatın geçmişi eski Mısır’a kadar uzanıyor. Kraliçe Kleopatra’nın sarayında bu sanatı yapan ustalar tüm hünerlerini göstererek eserlerini Kleopatra’ya beğendirmek için birbirleriyle yarışıyorlardı.

Daha sonra Fransa da yaygınlaşan bu sanat özellikle Paris’te Louvre ve Versailles saraylarına giren marküteri tablolar ve mobilyalar daha sonra Anadolu ve Arabistan’da yaygınlaşmaya başlayan bu sanat İtalya’da yaygınlaşmıştır.

Osmanlıda da yaygınlaşan marküteri sanatı bizzat Fatih Sultan Mehmet Han tarafından da yapılmaktaydı. Osmanlıda bu kadar yaygınlaşan bu sanat daha sonra unutulmaya yüz tutmuş ve günümüzde yok denecek kadar azalmıştır.
Titiz bir çalışma gerektiren marküteri sanatı farklı renklerdeki ahşapların bir araya getirilmesi ile yapılmaktadır.

Yapılan her eser kişiye özel olup ikincisini yapmak mümkün olmamaktadır. Neden derseniz ahşabın içindeki desen her zaman değiştiği için aynı deseni bulmak çok zordur .
Sanatı seven insanlar için marküteri eserlere sahip olmak bir ayrıcalıktır.

Marküteri ince ahşap parçalarla dikkatle monte parçalar dışında tasarımlar ve resim oluşturma sanatıdır . Birlikte mükemmel uyum kesinlikle kesilmiş parçalarını kullanarak renkler ve farklı ahşap türleri var tanelerinin sadeceyelpazede kullanarak ayrıntılı tasarımlar ve resimler oluşturmak zanaatkarlar .
Marküteri ve parke arasındaki tanımı sık sık karışıklık doğurmaktadır . Her bileşenin birbirlerine geçirilmiş olduğu söylenebilir , çünkü tüm Marküteri parke olarak tarif edilebilir .

Bir boşluk ilk önce uygun bir parça kesim ile doldurulacakkatı toprağa keskin olduğu segmentlerden oluşur Tersine , gerçek kakma kakma olarak tanımlanabilir olamaz.

Ahşap

Marküteri alanında daha sık kullanılan ormanda bazı akçaağaç, meşe , maun , ceviz , dişbudak , venge , Merbau içerir . Mermer , fildişi , taşlar ve çelik gibi odun dışı malzemeler benzersiz tasarlanmış Marküteri yaratmak içinahşap ile karışık olabilir . Kakma için ideal bir ormanda düz tahıl özelliği ve bölme ve onlar kesip olduğunuzda yontma bir direnç , genişleme , daralma ve çözgü direnç .

Teknikleri

Çünkü onun karmaşıklığı ve incelik , Marküteri yüzyıllar boyunca elle yapılması gerekiyordu . Odun parçaları dikkatle sonra oyma ya da birlikte sığacak kumlu , küçük jigsaws kullanılarak kesilmiştir . Modern çağda , lazer teknikleri inanılmaz bir Marküteri zemin yapmak için gereken süreyi azaltmak geliştirilmiştir . Takma katlı geleneksel dikkatli bir zemin üzerindeparçaları aşağı yapıştırma tarafından elle yapıldı , ama bu süreç aynı zamanda giderek otomatik hale geliyor – örneğin , ahşap dükkanlarda prefabrik Marküteri panellerinoluşturulması ile .

Marküteri Kullanımı

Marküteri geleneksel pahalı bir lüks olmuştur , ve o özelliği katları genellikle kaleler , kamu binaları ve çok pahalı evlerde bulunur . Böyle Windsor Kalesi gibi yerlerde , ayrıntılı Marküterizemin güzelleştirmek vebina temsilmonarşiyi yüceltmek için kullanılır . Örneğin , bir odanınkenarlarında bir Marküteri sınır koyarak – – veya geometrik desenler ile tüm zemin kaplama gibi tamamen dekoratif şekillerde, Marküteri bir odanınboyutlarını vurgu için kullanılır .

]]>
Duvar Çıtası Uygulamahttps://www.toptanlakesupurgelik.com/duvar-citasi-uygulama.htmlFirmamızın yapmış olduğu Duvar Çıtası uygulamalarından bazılarını bu alanda görebilirsiniz. ...

Neden Duvar Dekorasyonu Gerekli?

Evimizin dekorasyonunda çoğunlukla arka planda kalan duvarlardır. Aslında bu yanlış bir uygulamadır. Çünkü sade kalan duvarlar, boş bırakılan bölgeler dekorasyonumuzda boşluk hissini oluşturmaktadır. Sizlere bunu modern veya klasik şekilde nasıl dekore edeceğiniz hakkında fikir vereceğim.

Biz firma olarak duvar çitası imalatı yapmaktayız. Bunun yanı sıra müşterilerimize duvar dekorasyonu hakkında en güzel fikirlerimizi de paylaşıyoruz. Yeni moda tasarımları takip ederek müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Duvar çıtalama Hangi Dekorasyon Stilidir?

Duvarlarınızı dekore edeceğiniz zaman, öncelikle sizin kişiliğinizi yansıtan dekorasyon modelini belirlemeniz gerekir. Evde Kullandığınız eşyaların modelleri ve tasarımları sizin duvar dekorasyonunu belirlemenizde yardımcı olacaktır. Duvarlarınızı tablo ve resimlerle görselleştirebilirsiniz. Bununla ilgili birçok tasarım fikirleri var.

Bunu yanı sıra duvar çıtası ile istediğiniz klasik olsun, modern tarz olsun, minimalist, country, Bohem tarzı her dekorasyona uygundur. Duvar çıtası içerisine resim koyabilirsiniz, tablo koyabilirsiniz. Duvar kâğıdı koyarak farklı tasarım oluşturabilirsiniz. Kesinlikle her dekorasyon modeline uygun tasarım fikirleri bulunmaktadır.

Her dekorasyon sitiline uygun duvar çıtası çeşitleri bulunmaktadır. Hangi dekorasyonda en çok kullanılıyor diyorsanız. Klasik tarz ev dekorasyonu, Country (İngiliz, Amerikan Tipi)Ev dekorasyonu, Modern ev dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Duvar Çıtasını kendimiz yapabilir miyiz?

Evet Sizlerde bu uygulamayı kendiniz yapabilirsiniz. Bizlere duvarınızın ölçüsünü ve oluşturacağınız çerçevenin ölçüsünü gönderiyorsunuz. Çıtaları bizler açısına göre kesip, paketleyip kargo ile gönderiyoruz. Tatbikî kullanacağının yapıştırıcı ile birlikte gönderiyoruz. Detayları öğrenmek için de iletişim numaramızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

]]>
Ahşap Merdiven Uygulamahttps://www.toptanlakesupurgelik.com/ahsap-merdiven-uygulama.htmlFirmamızın yapmış olduğu Ahşap Merdiven uygulamalarından bazılarını bu alanda görebilirsiniz. ...

Merdivenler yapılarda düşey sirkülasyon aracıdır. Yani aralarında kot farkı olan iki kat arasındaki iniş ve çıkışları sağlamaktadır. Özellikle çok katlı yapılarda merdivenlerin özenle yapılması ve bunun yanında birçok da yapım kuralları da bilinmesi gerekmektedir.

Merdiven yapım aşamasında bu kurallara dikkat edilmediğinde merdiven kullanılırken kazaların yaşanması olasıdır. Yani merdivenin rıht yüksekliği, basamak genişliği ve merdivenin boyu gibi durumlar kuralına göre ve standart ölçülerde yapılmaktadır. Bu aynı zamanda merdivenin kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Merdiven yapımında dikkat edilmesi gereken birçok detay önceden düşünülmekte ve böylesine önemli bir konuda iş bilenler tarafından yapılmaktadır. Merdivenin yan taraflarında düşmeyi engellemek ve güvenliği sağlamak amacıyla küpeşte denilen sistem yapılmaktadır. Küpeşte merdivenin yapıldığı malzemeye uygun bir malzeme ile yapılır. Küpeşteler genellikle ahşap, beton, alüminyum gibi malzemelerden yapılmaktadır.

Merdiven Çeşitleri Nelerdir?

Merdiven yapılacak yapıya göre değişik çeşitlerde yapılmaktadır. Yani betonarme bir yapıda betondan merdiven tercih edilmektedir. Ancak prefabrik bir yapıda merdivenler de prafabrik yapılmaktadır. Bunun yanında ahşap merdivenler de genelde tercih edilen merdiven çeşididir. Geçmişte geleneksel merdivenler oldukça fazla kullanılmaktaydı.

Bu tür merdivenlerde genellikle sahanlık olmaz. Merdiven tek kollu olarak yapılır ve genellikle evlerin, konakların dış kısımlarına merdiven yapılırdı. Ancak günümüzde merdiven çeşitler oldukça fazladır. Öyle ki günümüzde döner merdivenler ve asma merdivenler son derece modern görünmekte ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Ahşap merdiven yapımı oldukça önemlidir. Çünkü insanların üzerinde yürüdüğü ve yanlış yapımının can güvenliğine neden olabileceği ihtimali vardır. Bu nedenle merdiven yapım kulları bütün detaylarıyla bilinmeli, uygun ölçüler kullanılmalıdır. Merdiven yapılırken hem dayanıklı olması hem de estetik durması son derece önemlidir. Merdiven iniş çıkışlarında yön değiştirmek için ara sahanlık yapılmaktadır. Bu hem çıkış esnasında dinlenme noktasını da oluşturmaktadır.

]]>
Alüminyum Süpürgelik Uygulamahttps://www.toptanlakesupurgelik.com/aluminyum-supurgelik-uygulama.htmlFirmamızın yapmış olduğu Alüminyum Süpürgelik uygulamalarından bazılarını bu alanda görebilirsiniz. ...

Alüminyum Süpürgelik Nedir

Alüminyum süpürgelik, bütün mekânlara nitelikli bir manzara sunar. Parke, halı, pvc, seramik, mermer ve granit zeminler için uygundur. Duvar ve zeminin birleştiği noktalarda kullanılan alüminyum süpürgelikler görünümü güzel duyu ve şık hale getirir, kirliliği azaltır, güzel duyu bir Manzara koyar.

Metal süpürgelik de denilen alüminyum süpürgelikler, otel, hane, Büro ve bütün Amel yerlerinde kullanılır. Pervaz, parke çıtası, sıva dibi diye de adlandırılır. Zemindeki ayak darbeleri, mobilya ve başka eşyaların taşıma, çekme sonucu duvarlarda oluşacak sürtünme ve hasarları önler.

Montajı epey kolaydır. Ofislere ve evlere sonradan uygulama yapılabilir. Montaj esnasında bir hasar oluşturmadan sabitleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Alüminyum Süpürgelik Fiyatları

Alüminyum Süpürgelik fiyatları hakkında bilgi almak için (0212) 433 33 11 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşabilir veya iletişim bölümümüzden bize mesaj gönderebilirsiniz.

]]>
Lake Süpürgelik Uygulamahttps://www.toptanlakesupurgelik.com/lake-supurgelik-uygulama.htmlFirmamızın yapmış olduğu Lake Süpürgelik uygulamalarından bazılarını bu alanda görebilirsiniz. ...

Zemin döşemelerinde mükemmel bir görünüm elde edilmesi ve aynı zamanda duvar diplerindeki bazı kusurların kapatılması için mutlaka süpürgelik kullanılması gerekir.

En çok tercih edilenler ise lake süpürgeliklerdir. MDF üzerine fırınlama yöntemi kullanılarak lake süpürgelik imalatı gerçekleştiriliyor. Bu yöntem sayesinde hem dayanıklı hem de şık görünümlü süpürgelik modelleri elde edilebilir.

Öncelikle lake süpürgeliklerin hem laminat parke çeşitleri hem de ahşap parke çeşitleri ile son derece uyumlu bir görünüm sunduğunu belirtmeliyiz.

Evinizde uyguladığınız dekorasyonu taçlandırmak ve şık bir zemin görünümü elde etmek için gönül rahatlığı ile tercihinizi lake süpürgelik çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin montajının ve aynı zamanda bakımının da son derece kolay olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu ürünlerin hem ahşap hem de laminat parke döşemelerinde sıklıkla kullanılmasının en önemli nedeni bükülmelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergiliyor olmasıdır. Aynı zamanda deformasyona karşı da dirençli ürünler olduklarını belirtmeliyiz. Zira süpürgeliklerde en sık yaşanan sorun bükülme ve deforme bir görünüm ortaya çıkmasıdır.

Oysa lake süpürgelik çeşitlerinde böyle bir sorun yaşanmıyor. Dolayısıyla süpürgeliklerin belirli bir süre sonrasında yenilenmesi ve bunun için ciddi bir bütçe ayrılmasına gerek kalmıyor. Bu arada lake süpürgeliklerin montajının da son derece hızlı ve kolay bir şekilde yapılabildiğini belirtmeliyiz. Montajında yapıştırıcı malzemeler değil çivi kullanılması gerekiyor.

Montaj için çivi makinası kullanılması halinde çok geniş alanlarda dahi montajın kısa zamanda tamamlanması da mümkün olabiliyor. Bu ürünlere göz atmak ya da daha fazla bilgi almak için sitemize tıklayabilirsiniz. Kaan Parke olarak sizlere en kaliteli ve en dayanıklı lake süpürgelik modellerini de en cazip fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Sitemizden ürün gruplarına göz atabilirsiniz.

]]>
Lake süpürgelikhttps://www.toptanlakesupurgelik.com/lake-supurgelik.htmlLake süpürgelik 8 ...

Lake Süpürgelik İmalatı

Şıklık ayrıntıda gizlidir. Ayrıntıya önem veriyorsanız. Sıradan değil size özel bir lake süpürgelik arıyorsanız. Çok çeşit olsun, aralarından seçeyim diyorsanız. Doğru yerdesiniz. Ev, otel, villa dekorasyonlarında konsept tasarım şıklığını yansıtan birbirinden yaratıcı, kaliteli ve özgün lake süpürgelik modellerini zevkinize sunuyoruz. Dekoros lake süpürgelik modelleri klasik İngiliz tarzının da ötesine geçerek country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınızı rahatlığı, huzuru, romantizmi getiren English Home mimari konseptine kavuşturuyor.

Lake Süpürgelik Detaylı Bilgi

 • Ebat:12 cm yükseklik.
 • Tüm modeller istenilen yükseklikte üretilebilir.
 • Kalınlık:16 mm – 18 mm arası.
 • İçerik:Lake süpürgelik modellerimiz orjinal mdf üzeri lake boyalıdır. Ürünlerimizde kaplama yoktur. Kaplama yapılan lake süpürgelikler uzun ömürlü değildir. Maliyeti düşürmek amaçlı üretilmiştir. Kaplama olduğu için çabuk soyulur. Uzun ömürlü olmaz.
 • Boya:Standart beyaz boyamakla birlikte, ral kodu veya numune verirseniz istediğiniz renkte boya yapıyoruz. Akzo Nobel marka kaliteli boya kullanıyoruz. Renk değiştirmez.
 • Teslim Süresi:Stokda hazır yoksa 1 hafta içinde üretilir.
 • Teslim Şekli:Kargo ve Anbarla Tüm Türkiye’ye adrese teslim lake süpürgelik gönderilir. İstanbul içi kendi aracımızla ücretsiz teslimat yapıyoruz.
 • Süpürgelik siparişlerinizi metre olarak veriyorsunuz. İhtiyacınız olan metrajı yazınız. Sistemde görülen metre fiyatıdır. Minimum sipariş miktarı stokda olan ürün için 15 metredir. Siparişle olan üretimlerde minimum üretim miktarı 30 metredir.
 • Kullanılan Yerler:Tüm iç mekanlarda salonda, odalarda, koridorda, mutfakda, ahşap parke zeminlerin, kalebodur, mermer zeminlerin kenarlarında, merdivenlerde kullanılır.
 • Uygulama Şekli:Ürünler yapıştırmalıdır. Arka kısmı silikonla duvara sağlam tutturulur. Köşe ve ek yerlerinde hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
 • Geçme Aparatı:Lake süpürgelik modelleri nin büyük bir kısmı, askılıklı olarak üretilmektedir. Geçme aparatlı askılı süpürgelik talebiniz olursa, metrede 3 tl fark ödeyerek bizden alabilirsiniz.
 • Montaj:Uygulama için profesyonel lake süpürgelik ustası veriyoruz. Ürünle birlikte talebiniz olursa usta desteği için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
 • Mdf lake süpürgelik inşaat projeleri için istenilen renk ve ebatlarda üretilir. İnşaat projeleri için özel lake süpürgelik fiyat çalışması yapılır. Lake süpürgelik fiyatı ve teklif almak için mail atabilir.
]]>
Duvar Çıtası 456127https://www.toptanlakesupurgelik.com/duvar-citasi-456127.htmlDuvar Çıtası 456127 ...

Neden Duvar Dekorasyonu Gerekli?

Evimizin dekorasyonunda çoğunlukla arka planda kalan duvarlardır. Aslında bu yanlış bir uygulamadır. Çünkü sade kalan duvarlar, boş bırakılan bölgeler dekorasyonumuzda boşluk hissini oluşturmaktadır. Sizlere bunu modern veya klasik şekilde nasıl dekore edeceğiniz hakkında fikir vereceğim.

Biz firma olarak duvar çitası imalatı yapmaktayız. Bunun yanı sıra müşterilerimize duvar dekorasyonu hakkında en güzel fikirlerimizi de paylaşıyoruz. Yeni moda tasarımları takip ederek müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Duvar çıtalama Hangi Dekorasyon Stilidir?

Duvarlarınızı dekore edeceğiniz zaman, öncelikle sizin kişiliğinizi yansıtan dekorasyon modelini belirlemeniz gerekir. Evde Kullandığınız eşyaların modelleri ve tasarımları sizin duvar dekorasyonunu belirlemenizde yardımcı olacaktır. Duvarlarınızı tablo ve resimlerle görselleştirebilirsiniz. Bununla ilgili birçok tasarım fikirleri var.

Bunu yanı sıra duvar çıtası ile istediğiniz klasik olsun, modern tarz olsun, minimalist, country, Bohem tarzı her dekorasyona uygundur. Duvar çıtası içerisine resim koyabilirsiniz, tablo koyabilirsiniz. Duvar kâğıdı koyarak farklı tasarım oluşturabilirsiniz. Kesinlikle her dekorasyon modeline uygun tasarım fikirleri bulunmaktadır.

Her dekorasyon sitiline uygun duvar çıtası çeşitleri bulunmaktadır. Hangi dekorasyonda en çok kullanılıyor diyorsanız. Klasik tarz ev dekorasyonu, Country (İngiliz, Amerikan Tipi)Ev dekorasyonu, Modern ev dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Duvar Çıtasını kendimiz yapabilir miyiz?

Evet Sizlerde bu uygulamayı kendiniz yapabilirsiniz. Bizlere duvarınızın ölçüsünü ve oluşturacağınız çerçevenin ölçüsünü gönderiyorsunuz. Çıtaları bizler açısına göre kesip, paketleyip kargo ile gönderiyoruz. Tatbikî kullanacağının yapıştırıcı ile birlikte gönderiyoruz. Detayları öğrenmek için de iletişim numaramızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

]]>
Alüminyum Süpürgelik 559556https://www.toptanlakesupurgelik.com/-aluminyum-supurgelik-559556.html Alüminyum Süpürgelik 559556 ...

Alüminyum Süpürgelik Nedir

Alüminyum süpürgelik, bütün mekânlara nitelikli bir manzara sunar. Parke, halı, pvc, seramik, mermer ve granit zeminler için uygundur. Duvar ve zeminin birleştiği noktalarda kullanılan alüminyum süpürgelikler görünümü güzel duyu ve şık hale getirir, kirliliği azaltır, güzel duyu bir Manzara koyar.

Metal süpürgelikde denilen alüminyum süpürgelikler, otel, hane, Büro ve bütün Amel yerlerinde kullanılır. Pervaz, parke çıtası, sıva dibi diye de adlandırılır. Zemindeki ayak darbeleri, mobilya ve başka eşyaların taşıma, çekme sonucu duvarlarda oluşacak sürtünme ve hasarları önler.

Montajı epey kolaydır. Ofislere ve evlere sonradan uygulama yapılabilir. Montaj esnasında bir hasar oluşturmadan sabitleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

]]>
Ahşap Merdiven 498860https://www.toptanlakesupurgelik.com/ahsap-merdiven-498860.htmlAhşap Merdiven 498860 ...
]]>
Ahşap Merdiven 522336https://www.toptanlakesupurgelik.com/ahsap-merdiven-522336.htmlAhşap Merdiven ...

Merdivenler yapılarda düşey sirkülasyon aracıdır. Yani aralarında kot farkı olan iki kat arasındaki iniş ve çıkışları sağlamaktadır. Özellikle çok katlı yapılarda merdivenlerin özenle yapılması ve bunun yanında birçok da yapım kuralları da bilinmesi gerekmektedir.

Merdiven yapım aşamasında bu kurallara dikkat edilmediğinde merdiven kullanılırken kazaların yaşanması olasıdır. Yani merdivenin rıht yüksekliği, basamak genişliği ve merdivenin boyu gibi durumlar kuralına göre ve standart ölçülerde yapılmaktadır. Bu aynı zamanda merdivenin kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Merdiven yapımında dikkat edilmesi gereken birçok detay önceden düşünülmekte ve böylesine önemli bir konuda iş bilenler tarafından yapılmaktadır. Merdivenin yan taraflarında düşmeyi engellemek ve güvenliği sağlamak amacıyla küpeşte denilen sistem yapılmaktadır. Küpeşte merdivenin yapıldığı malzemeye uygun bir malzeme ile yapılır. Küpeşteler genellikle ahşap, beton, alüminyum gibi malzemelerden yapılmaktadır.

Merdiven Çeşitleri Nelerdir?

Merdiven yapılacak yapıya göre değişik çeşitlerde yapılmaktadır. Yani betonarme bir yapıda betondan merdiven tercih edilmektedir. Ancak prefabrik bir yapıda merdivenler de prafabrik yapılmaktadır. Bunun yanında ahşap merdivenler de genelde tercih edilen merdiven çeşididir. Geçmişte geleneksel merdivenler oldukça fazla kullanılmaktaydı.

Bu tür merdivenlerde genellikle sahanlık olmaz. Merdiven tek kollu olarak yapılır ve genellikle evlerin, konakların dış kısımlarına merdiven yapılırdı. Ancak günümüzde merdiven çeşitler oldukça fazladır. Öyle ki günümüzde döner merdivenler ve asma merdivenler son derece modern görünmekte ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Ahşap merdivenyapımı oldukça önemlidir. Çünkü insanların üzerinde yürüdüğü ve yanlış yapımının can güvenliğine neden olabileceği ihtimali vardır. Bu nedenle merdiven yapım kulları bütün detaylarıyla bilinmeli, uygun ölçüler kullanılmalıdır. Merdiven yapılırken hem dayanıklı olması hem de estetik durması son derece önemlidir. Merdiven iniş çıkışlarında yön değiştirmek için ara sahanlık yapılmaktadır. Bu hem çıkış esnasında dinlenme noktasını da oluşturmaktadır.

]]>
12 Cm Lake Süpürgelik Beyazhttps://www.toptanlakesupurgelik.com/12-cm-lake-supurgelik-beyaz.html12 Cm Lake Süpürgelik Beyaz ...
]]>
12 Cm Lake Süpürgelik LS4https://www.toptanlakesupurgelik.com/12-cm-lake-supurgelik-ls4.html12 Cm Lake Süpürgelik LS4 ...

Lake Süpürgelik İmalatı

Şıklık ayrıntıda gizlidir. Ayrıntıya önem veriyorsanız. Sıradan değil size özel bir lake süpürgelik arıyorsanız. Çok çeşit olsun, aralarından seçeyim diyorsanız. Doğru yerdesiniz. Ev, otel, villa dekorasyonlarında konsept tasarım şıklığını yansıtan birbirinden yaratıcı, kaliteli ve özgün lake süpürgelik modellerini zevkinize sunuyoruz. Dekoros lake süpürgelik modelleri klasik İngiliz tarzının da ötesine geçerek country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınızı rahatlığı, huzuru, romantizmi getiren English Home mimari konseptine kavuşturuyor.

Lake Süpürgelik Detaylı Bilgi

 • Ebat: 12 cm yükseklik.
 • Tüm modeller istenilen yükseklikte üretilebilir.
 • Kalınlık: 16 mm – 18 mm arası.
 • İçerik: Lake süpürgelik modellerimiz orjinal mdf üzeri lake boyalıdır. Ürünlerimizde kaplama yoktur. Kaplama yapılan lake süpürgelikler uzun ömürlü değildir. Maliyeti düşürmek amaçlı üretilmiştir. Kaplama olduğu için çabuk soyulur. Uzun ömürlü olmaz.
 • Boya: Standart beyaz boyamakla birlikte, ral kodu veya numune verirseniz istediğiniz renkte boya yapıyoruz. Akzo Nobel marka kaliteli boya kullanıyoruz. Renk değiştirmez.
 • Teslim Süresi: Stokda hazır yoksa 1 hafta içinde üretilir.
 • Teslim Şekli: Kargo ve Anbarla Tüm Türkiye’ye adrese teslim lake süpürgelik gönderilir. İstanbul içi kendi aracımızla ücretsiz teslimat yapıyoruz.
 • Süpürgelik siparişlerinizi metre olarak veriyorsunuz. İhtiyacınız olan metrajı yazınız. Sistemde görülen metre fiyatıdır. Minimum sipariş miktarı stokda olan ürün için 15 metredir. Siparişle olan üretimlerde minimum üretim miktarı 30 metredir.
 • Kullanılan Yerler: Tüm iç mekanlarda salonda, odalarda, koridorda, mutfakda, ahşap parke zeminlerin, kalebodur, mermer zeminlerin kenarlarında, merdivenlerde kullanılır.
 • Uygulama Şekli: Ürünler yapıştırmalıdır. Arka kısmı silikonla duvara sağlam tutturulur. Köşe ve ek yerlerinde hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
 • Geçme Aparatı: Lake süpürgelik modelleri nin büyük bir kısmı, askılıklı olarak üretilmektedir. Geçme aparatlı askılı süpürgelik talebiniz olursa, metrede 3 tl fark ödeyerek bizden alabilirsiniz.
 • Montaj: Uygulama için profesyonel lake süpürgelik ustası veriyoruz. Ürünle birlikte talebiniz olursa usta desteği için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
 • Mdf lake süpürgelik inşaat projeleri için istenilen renk ve ebatlarda üretilir. İnşaat projeleri için özel lake süpürgelik fiyat çalışması yapılır. Lake süpürgelik fiyatı ve teklif almak için mail atabilir.
]]>
20 Cm Lake Süpürgelik LS 9https://www.toptanlakesupurgelik.com/20-cm-lake-supurgelik-ls-9.html20 Cm Lake Süpürgelik LS 9 ...

Lake Süpürgelik İmalatı

Şıklık ayrıntıda gizlidir. Ayrıntıya önem veriyorsanız. Sıradan değil size özel bir lake süpürgelik arıyorsanız. Çok çeşit olsun, aralarından seçeyim diyorsanız. Doğru yerdesiniz. Ev, otel, villa dekorasyonlarında konsept tasarım şıklığını yansıtan birbirinden yaratıcı, kaliteli ve özgün lake süpürgelik modellerini zevkinize sunuyoruz. Dekoros lake süpürgelik modelleri klasik İngiliz tarzının da ötesine geçerek country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınızı rahatlığı, huzuru, romantizmi getiren English Home mimari konseptine kavuşturuyor.

Lake Süpürgelik Detaylı Bilgi

 • Ebat: 12 cm yükseklik.
 • Tüm modeller istenilen yükseklikte üretilebilir.
 • Kalınlık: 16 mm – 18 mm arası.
 • İçerik: Lake süpürgelik modellerimiz orjinal mdf üzeri lake boyalıdır. Ürünlerimizde kaplama yoktur. Kaplama yapılan lake süpürgelikler uzun ömürlü değildir. Maliyeti düşürmek amaçlı üretilmiştir. Kaplama olduğu için çabuk soyulur. Uzun ömürlü olmaz.
 • Boya: Standart beyaz boyamakla birlikte, ral kodu veya numune verirseniz istediğiniz renkte boya yapıyoruz. Akzo Nobel marka kaliteli boya kullanıyoruz. Renk değiştirmez.
 • Teslim Süresi: Stokda hazır yoksa 1 hafta içinde üretilir.
 • Teslim Şekli: Kargo ve Anbarla Tüm Türkiye’ye adrese teslim lake süpürgelik gönderilir. İstanbul içi kendi aracımızla ücretsiz teslimat yapıyoruz.
 • Süpürgelik siparişlerinizi metre olarak veriyorsunuz. İhtiyacınız olan metrajı yazınız. Sistemde görülen metre fiyatıdır. Minimum sipariş miktarı stokda olan ürün için 15 metredir. Siparişle olan üretimlerde minimum üretim miktarı 30 metredir.
 • Kullanılan Yerler: Tüm iç mekanlarda salonda, odalarda, koridorda, mutfakda, ahşap parke zeminlerin, kalebodur, mermer zeminlerin kenarlarında, merdivenlerde kullanılır.
 • Uygulama Şekli: Ürünler yapıştırmalıdır. Arka kısmı silikonla duvara sağlam tutturulur. Köşe ve ek yerlerinde hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
 • Geçme Aparatı: Lake süpürgelik modelleri nin büyük bir kısmı, askılıklı olarak üretilmektedir. Geçme aparatlı askılı süpürgelik talebiniz olursa, metrede 3 tl fark ödeyerek bizden alabilirsiniz.
 • Montaj: Uygulama için profesyonel lake süpürgelik ustası veriyoruz. Ürünle birlikte talebiniz olursa usta desteği için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
 • Mdf lake süpürgelik inşaat projeleri için istenilen renk ve ebatlarda üretilir. İnşaat projeleri için özel lake süpürgelik fiyat çalışması yapılır. Lake süpürgelik fiyatı ve teklif almak için mail atabilir.
]]>
12 cm lake süpürgelik LS11https://www.toptanlakesupurgelik.com/12-cm-lake-supurgelik-ls11.html12cm lake süpürgelik ...

Lake Süpürgelik İmalatı

Şıklık ayrıntıda gizlidir. Ayrıntıya önem veriyorsanız. Sıradan değil size özel bir lake süpürgelik arıyorsanız. Çok çeşit olsun, aralarından seçeyim diyorsanız. Doğru yerdesiniz. Ev, otel, villa dekorasyonlarında konsept tasarım şıklığını yansıtan birbirinden yaratıcı, kaliteli ve özgün lake süpürgelik modellerini zevkinize sunuyoruz. Dekoros lake süpürgelik modelleri klasik İngiliz tarzının da ötesine geçerek country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınızı rahatlığı, huzuru, romantizmi getiren English Home mimari konseptine kavuşturuyor.

Lake Süpürgelik Detaylı Bilgi

 • Ebat: 12 cm yükseklik.
 • Tüm modeller istenilen yükseklikte üretilebilir.
 • Kalınlık: 16 mm – 18 mm arası.
 • İçerik: Lake süpürgelik modellerimiz orjinal mdf üzeri lake boyalıdır. Ürünlerimizde kaplama yoktur. Kaplama yapılan lake süpürgelikler uzun ömürlü değildir. Maliyeti düşürmek amaçlı üretilmiştir. Kaplama olduğu için çabuk soyulur. Uzun ömürlü olmaz.
 • Boya: Standart beyaz boyamakla birlikte, ral kodu veya numune verirseniz istediğiniz renkte boya yapıyoruz. Akzo Nobel marka kaliteli boya kullanıyoruz. Renk değiştirmez.
 • Teslim Süresi: Stokda hazır yoksa 1 hafta içinde üretilir.
 • Teslim Şekli: Kargo ve Anbarla Tüm Türkiye’ye adrese teslim lake süpürgelik gönderilir. İstanbul içi kendi aracımızla ücretsiz teslimat yapıyoruz.
 • Süpürgelik siparişlerinizi metre olarak veriyorsunuz. İhtiyacınız olan metrajı yazınız. Sistemde görülen metre fiyatıdır. Minimum sipariş miktarı stokda olan ürün için 15 metredir. Siparişle olan üretimlerde minimum üretim miktarı 30 metredir.
 • Kullanılan Yerler: Tüm iç mekanlarda salonda, odalarda, koridorda, mutfakda, ahşap parke zeminlerin, kalebodur, mermer zeminlerin kenarlarında, merdivenlerde kullanılır.
 • Uygulama Şekli: Ürünler yapıştırmalıdır. Arka kısmı silikonla duvara sağlam tutturulur. Köşe ve ek yerlerinde hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
 • Geçme Aparatı: Lake süpürgelik modelleri nin büyük bir kısmı, askılıklı olarak üretilmektedir. Geçme aparatlı askılı süpürgelik talebiniz olursa, metrede 3 tl fark ödeyerek bizden alabilirsiniz.
 • Montaj: Uygulama için profesyonel lake süpürgelik ustası veriyoruz. Ürünle birlikte talebiniz olursa usta desteği için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
 • Mdf lake süpürgelik inşaat projeleri için istenilen renk ve ebatlarda üretilir. İnşaat projeleri için özel lake süpürgelik fiyat çalışması yapılır. Lake süpürgelik fiyatı ve teklif almak için mail atabilir.
]]>
12 Cm Lake Süpürgelik LS 8https://www.toptanlakesupurgelik.com/12-cm-lake-supurgelik-ls-8.html12 Cm Lake Süpürgelik LS 8 ...

Lake Süpürgelik İmalatı

Şıklık ayrıntıda gizlidir. Ayrıntıya önem veriyorsanız. Sıradan değil size özel bir lake süpürgelik arıyorsanız. Çok çeşit olsun, aralarından seçeyim diyorsanız. Doğru yerdesiniz. Ev, otel, villa dekorasyonlarında konsept tasarım şıklığını yansıtan birbirinden yaratıcı, kaliteli ve özgün lake süpürgelik modellerini zevkinize sunuyoruz. Dekoros lake süpürgelik modelleri klasik İngiliz tarzının da ötesine geçerek country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınızı rahatlığı, huzuru, romantizmi getiren English Home mimari konseptine kavuşturuyor.

Lake Süpürgelik Detaylı Bilgi

 • Ebat: 12 cm yükseklik.
 • Tüm modeller istenilen yükseklikte üretilebilir.
 • Kalınlık: 16 mm – 18 mm arası.
 • İçerik: Lake süpürgelik modellerimiz orjinal mdf üzeri lake boyalıdır. Ürünlerimizde kaplama yoktur. Kaplama yapılan lake süpürgelikler uzun ömürlü değildir. Maliyeti düşürmek amaçlı üretilmiştir. Kaplama olduğu için çabuk soyulur. Uzun ömürlü olmaz.
 • Boya: Standart beyaz boyamakla birlikte, ral kodu veya numune verirseniz istediğiniz renkte boya yapıyoruz. Akzo Nobel marka kaliteli boya kullanıyoruz. Renk değiştirmez.
 • Teslim Süresi: Stokda hazır yoksa 1 hafta içinde üretilir.
 • Teslim Şekli: Kargo ve Anbarla Tüm Türkiye’ye adrese teslim lake süpürgelik gönderilir. İstanbul içi kendi aracımızla ücretsiz teslimat yapıyoruz.
 • Süpürgelik siparişlerinizi metre olarak veriyorsunuz. İhtiyacınız olan metrajı yazınız. Sistemde görülen metre fiyatıdır. Minimum sipariş miktarı stokda olan ürün için 15 metredir. Siparişle olan üretimlerde minimum üretim miktarı 30 metredir.
 • Kullanılan Yerler: Tüm iç mekanlarda salonda, odalarda, koridorda, mutfakda, ahşap parke zeminlerin, kalebodur, mermer zeminlerin kenarlarında, merdivenlerde kullanılır.
 • Uygulama Şekli: Ürünler yapıştırmalıdır. Arka kısmı silikonla duvara sağlam tutturulur. Köşe ve ek yerlerinde hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
 • Geçme Aparatı: Lake süpürgelik modelleri nin büyük bir kısmı, askılıklı olarak üretilmektedir. Geçme aparatlı askılı süpürgelik talebiniz olursa, metrede 3 tl fark ödeyerek bizden alabilirsiniz.
 • Montaj: Uygulama için profesyonel lake süpürgelik ustası veriyoruz. Ürünle birlikte talebiniz olursa usta desteği için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
 • Mdf lake süpürgelik inşaat projeleri için istenilen renk ve ebatlarda üretilir. İnşaat projeleri için özel lake süpürgelik fiyat çalışması yapılır. Lake süpürgelik fiyatı ve teklif almak için mail atabilir.
]]>
12 Cm Lake Süpürgelik SL7https://www.toptanlakesupurgelik.com/12-cm-lake-supurgelik-sl7.html12 Cm Lake Süpürgelik SL7 ...

Lake Süpürgelik İmalatı

Şıklık ayrıntıda gizlidir. Ayrıntıya önem veriyorsanız. Sıradan değil size özel bir lake süpürgelik arıyorsanız. Çok çeşit olsun, aralarından seçeyim diyorsanız. Doğru yerdesiniz. Ev, otel, villa dekorasyonlarında konsept tasarım şıklığını yansıtan birbirinden yaratıcı, kaliteli ve özgün lake süpürgelik modellerini zevkinize sunuyoruz. Dekoros lake süpürgelik modelleri klasik İngiliz tarzının da ötesine geçerek country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınızı rahatlığı, huzuru, romantizmi getiren English Home mimari konseptine kavuşturuyor.

Lake Süpürgelik Detaylı Bilgi

 • Ebat: 12 cm yükseklik.
 • Tüm modeller istenilen yükseklikte üretilebilir.
 • Kalınlık: 16 mm – 18 mm arası.
 • İçerik: Lake süpürgelik modellerimiz orjinal mdf üzeri lake boyalıdır. Ürünlerimizde kaplama yoktur. Kaplama yapılan lake süpürgelikler uzun ömürlü değildir. Maliyeti düşürmek amaçlı üretilmiştir. Kaplama olduğu için çabuk soyulur. Uzun ömürlü olmaz.
 • Boya: Standart beyaz boyamakla birlikte, ral kodu veya numune verirseniz istediğiniz renkte boya yapıyoruz. Akzo Nobel marka kaliteli boya kullanıyoruz. Renk değiştirmez.
 • Teslim Süresi: Stokda hazır yoksa 1 hafta içinde üretilir.
 • Teslim Şekli: Kargo ve Anbarla Tüm Türkiye’ye adrese teslim lake süpürgelik gönderilir. İstanbul içi kendi aracımızla ücretsiz teslimat yapıyoruz.
 • Süpürgelik siparişlerinizi metre olarak veriyorsunuz. İhtiyacınız olan metrajı yazınız. Sistemde görülen metre fiyatıdır. Minimum sipariş miktarı stokda olan ürün için 15 metredir. Siparişle olan üretimlerde minimum üretim miktarı 30 metredir.
 • Kullanılan Yerler: Tüm iç mekanlarda salonda, odalarda, koridorda, mutfakda, ahşap parke zeminlerin, kalebodur, mermer zeminlerin kenarlarında, merdivenlerde kullanılır.
 • Uygulama Şekli: Ürünler yapıştırmalıdır. Arka kısmı silikonla duvara sağlam tutturulur. Köşe ve ek yerlerinde hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
 • Geçme Aparatı: Lake süpürgelik modelleri nin büyük bir kısmı, askılıklı olarak üretilmektedir. Geçme aparatlı askılı süpürgelik talebiniz olursa, metrede 3 tl fark ödeyerek bizden alabilirsiniz.
 • Montaj: Uygulama için profesyonel lake süpürgelik ustası veriyoruz. Ürünle birlikte talebiniz olursa usta desteği için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
 • Mdf lake süpürgelik inşaat projeleri için istenilen renk ve ebatlarda üretilir. İnşaat projeleri için özel lake süpürgelik fiyat çalışması yapılır. Lake süpürgelik fiyatı ve teklif almak için mail atabilir.
]]>