Alüminyum Süpürgelik Uygulama

Alüminyum Süpürgelik Nedir

Alüminyum süpürgelik, bütün mekânlara nitelikli bir manzara sunar. Parke, halı, pvc, seramik, mermer ve granit zeminler için uygundur. Duvar ve zeminin birleştiği noktalarda kullanılan alüminyum süpürgelikler görünümü güzel duyu ve şık hale getirir, kirliliği azaltır, güzel duyu bir Manzara koyar.

Metal süpürgelik de denilen alüminyum süpürgelikler, otel, hane, Büro ve bütün Amel yerlerinde kullanılır. Pervaz, parke çıtası, sıva dibi diye de adlandırılır. Zemindeki ayak darbeleri, mobilya ve başka eşyaların taşıma, çekme sonucu duvarlarda oluşacak sürtünme ve hasarları önler.

Montajı epey kolaydır. Ofislere ve evlere sonradan uygulama yapılabilir. Montaj esnasında bir hasar oluşturmadan sabitleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Alüminyum Süpürgelik Fiyatları

Alüminyum Süpürgelik fiyatları hakkında bilgi almak için (0212) 433 33 11 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşabilir veya iletişim bölümümüzden bize mesaj gönderebilirsiniz.

Alüminyum süpürgelik parlak krom
Alüminyum süpürgelik Gold parlak
Copyright © 2019 www.toptanlakesupurgelik.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir.Yukarı Kaydır